Jaki będzie kolejny Dąbrowski Budżet Partycypacyjny?

Środa, 19 listopada, 2014

Druga edycja Dąbrowskiego Budżetu Partycypacyjnego zbliża się ku końcowi. Zanim ostatecznie ogłosimy wyniki głosowania serdecznie zapraszamy na spotkanie, które będzie okazją do dyskusji nad wadami i zaletami tej edycji.

 

Korzystając z doświadczenia osób, które uczestniczyły w nim bezpośrednio postaramy się wspólnie wyciągnąć wnioski, które pozwolą nam przygotować się do kolejnej edycji. Już dziś wiemy, że ponad 21 tyś mieszkańców miasta podczas głosowania zdecydowało o priorytetach do realizacji w swoich dzielnicach. Oficjalne wyniki opublikowane zostaną 5 grudnia. 

 

Miło również poinformować, iż prace ewaluacyjne zostały dofinansowane przez Unię Europejską w ramach projektu „Obywatelska Dąbrowa” dzięki któremu wspierać nas będą również eksperci i partnerzy z Pracowni Badań i Innowacji Społecznych STOCZNIA oraz Instytutu Spraw Publicznych.  

 

Spotkanie ewaluacyjne odbędzie się 9 grudnia br. w sali nr 2 Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej i rozpocznie się o godzinie 16.30, a planowany czas jego trwania to 2-3 h.

 

Udział w spotkaniu należy potwierdzić elektronicznie na adres ngo.dabrowagornicza@gmail.com lub telefonicznie pod nr tel 32 295 96 38.

 

18 grudnia odbędzie się kolejne spotkanie ewaluacyjne poświęcone Dąbrowskiemu Budżetowi Partycypacyjnemu oraz procesom konsultacyjnym, które były dzięki niemu realizowane. Wszystkie osoby, które brały udział w konsultacjach dotyczących rewitalizacji amfiteatru w Ząbkowicach, ogrodów osiedlowych w dzielnicy Brodway, budowy skweru w osiedlu Manhattan, budowy kompleksu placów zabaw i siłowni w Tucznawie, czy zagospodarowania terenu wokół zbiornika wodnego Pogoria III zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu. Warsztat odbędzie się także w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej.

 

Zobacz jak wyglądała ewaluacja Dabrowskiego Budżetu Partycypacyjnego 2014 

 

Warsztat realizowany będzie w ramach projektu „Obywatelska Dąbrowa” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

PoWtŚrCzPtSoNd
01020304050607
08091011121314
151617181920 21
22232425262728
2930

Serwis należy do Urzędu Miasta Dąbrowa Górnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone.

^

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice